| kar1GaNNN a întrebat:

dau funda!
Samsung Galaxy Young vs Samsung Galaxy Trend Plus! Care din ele le-ati cumpara avand in vedere ca sunt apropiate la pret?!

5 răspunsuri:
| Vadean_Ioana_1982 a răspuns:

Samsung galaxy trend plus

Răspuns utilizator avertizat
| kar1GaNNN explică (pentru andrey1412):

Daca nu instalez aplicatii cred ca o sa mearga bine nu? big grin

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Trend Plus S7580 ( alias Samsung Galaxy S Duos 2 S7582 - varianta cu 2 SIM-uri ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......d5yknw.php

Toate cele bune.