| mihay198722 a întrebat:

dau urgent funda celui ce ma ajuta la problema asta...am un s3 si cand conectez cablu de date la pc nu imi arata nimic decat doar ca se incarca.am activat din tel chestia aia, si am instalat si pe pc Samsung kies.mentionez ca cateodata nu imi incarca, de la ce poate fi? cablu de date trebuie schimbat sau mufa micro usb? multumesc...

3 răspunsuri:
| mihay198722 explică:

Acum seara l-am bagat din nou la incarcat, imi arata ca se incarca dar bateria nu se incarca, imi zice baterie epuizata, o fi de la mufa?

| gherv1gamer a răspuns:

1 mufa
2 portul telefonului
3 setari->info tel->build number apasa de 10 ori->setari -> developer obtions->activate usb debugging iti va aaparea o notificare sus apesi pe ea si selectezi mpt.

| mihay198722 explică (pentru gherv1gamer):

Am incercat dar mie nu imi apare asa. am android versiunea 4.3 jelly bean