| Andreeaint8298 a întrebat:

de cateva saptamani am probleme cu telefonul meu(Samsung Galaxy Fit S5670). Incarcatorul meu original s-a stricat asa ca am imprumutat de la cineva alt incarcator.Un timp bun a mers dar apoi numai se incarca.Am banuit ca ar fi din cauza ca puterea incarcatorului este mai mare ca cea a bateriei.Am incercat sa il incarc la usb si acolo a mers 1-zi 2 apoi nu a mai mers. Altii ziceau ca ar fi de la mufa din telefon ..am fost la service sa mi`o schimbe..acolo cand au facut proba telefonul mergea..cand am ajuns acasa iarasi a mers un timp apoi gata. Oare de la ce sa fie?

Răspuns Câştigător
| stillfree a răspuns:

Mda, este problema de la baterie. Sfatul meu ar fi ca daca mai ai garantia la el sa te duci si sa-l bagi in service.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi bateria.Incearca sa o schimbi.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Poate de la priza, depinde, incerca si in alta camera, sau poate chiar de la baterie...nu stiu altceva ce ar putea fi, succes.

| Andreeaint8298 explică (pentru JustMeAndMyWorld):

Am incercat toate prizele din casalaughing degeaba.

| JustMeAndMyWorld a răspuns (pentru Andreeaint8298):

Bateria? ai incercat sa o schimbi... daca nu schimba prizele laughing glumesc, inerca sa iti iei o baterie noua