| Mariuka23 a întrebat:

de câteva zile, telefonul a luat-o razna. Îmi spune ca cardul SD a fost eliminat, ba îmi șterge jocurile, ba pozele. Am scos cardul, l-am băgat din nou, totul e ok, numai ca nu pot sa îmi accesez muzica. Spune ca melodiile nu pot fi redate din cauza unei erori. Am android kitkat, si folosesc muzica play ca program de ascultat muzica. Sunt disperata si nu pot face nimic in privința asta, iar daca m-ați ajuta, v-aș fi recunoscatoare. Ofer fundița!

2 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Pai sunt mai multe variante:
1.Cardul s-a ars
2.E plin de virusi
3.Este deteriorat happy adica este prea vechi
Incearca sa conectezi telefonul la un Calculator(PC) prin usb si daca iti vede cardul, copiaza pozele si ce iti mai trebuie din el happy. A da si uitasem, ia-ti si un antivirus pe telefon happy, eu iti recomand Nod 32 happy

| Georgescu_Ely_Elyas_1999 a răspuns:

Probabil cardul are foarte multi virusi, asa ca evita introducerea in telefon, daca asta nu e o solutie reseteaza telefonul.