| gamerulyonutz a întrebat:

de ce nu mai vrea telefonul meu sami descarce nimic de pe magazin play? [am telefon "nivo Orange'] multumesc aanticipat

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a rezolva aceasta problema iti recomand sa intri in meniul de Setari - Aplicatii. In acest meniu trebuie sterse cache-ul si datele pentru urmatoarele aplicatii: Google Play services, Google Play Store, Google Services Framework.
Daca problema persista trebuie sa duci telefonul in service.

O zi buna,
Orange Helper

| gamerulyonutz explică (pentru OrangeHelper):

Eu n-am numa servici googlt ply, si gogle ply, n-am si famewwark
=( ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Blakc a răspuns:

Poate nu mai ai memorie, funda?

| gamerulyonutz explică (pentru Blakc):

Nu-i asta problema