| adeadeliina a întrebat:

De ce nu pot instala nimic in memoria telefonului? (Am Allview v1 viper l daca va ajuta). Memoria interna este plina, memoria cardului la fel, iar memoria televonului de 3 gb e mereu goala, si nu pot instala nimic. M-am saturat sa tot sterg memoria cache laughing iar aplicatiile nu le pot muta in memoria telefonului, si nu am foarte multe aplicatii. Cum pot face sa instalez aplicatii si in memoria telefonului?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Ai doua memorii.A cardului si a telefonului(interna). Memoria interna este cea a telefonului.