| LanaDelRey1975 a întrebat:

de curand am achizitionat un Iphone 4S si tot incerc sa-l conectez la wirelssul de acasa. am introdus parola si tot. s-a conectat insa cand intru pe interent nu merge.pe celelelte telefoane merge sa navighez pe internet numai pe iphone nu merge. va rog ajutati-ma sa rezolv problema.

5 răspunsuri:
| Alexiuc a răspuns:

Buna. incearca sa actualizezi softul la ios7 poate fi o problema de soft. sau vezi poate ai limita la conectarea dispozitivelor la routerul tau si trebuie sa al configurezi big grin

| LanaDelRey1975 explică (pentru Alexiuc):

Cum sa l configurez mai exact?

| Alexiuc a răspuns (pentru LanaDelRey1975):

Pe router ai un username si o parola trebuie sa imi spui ce router ai ca sa stiu ce ip de configurare sa iti dau.

| LanaDelRey1975 explică (pentru Alexiuc):

Am un ruter Asus RT-G32

| Alexiuc a răspuns (pentru LanaDelRey1975):

Ip de configurare este 192.168.1.1 scrii asta in browser astepti sa iti apara fereastra de login cu username si password scrii alea de pe ruter acolo si te-ai logat cu succes in setarile ruterului de acol cred ca te descurci sa al setezi mult succes!