| Veronica_Şulea_1990 a întrebat:

de curand am achizitionat un telefon Samsung galaxy note 3 si nu mi se mai incarca cand ii conectez incarcatorul. Oare este stricat incarcatorul sau telefonul? Dau funda

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Pune-l la încărcat la Pc/laptop conectat cu cablul de date USB!
Dacă se încarcă, atunci este defect încărcătorul tău ( cablul acestuia, mufele, etc. ); dacă nu, atunci e defect telefonul...

Toate cele bune.

| vladst1 a răspuns:

Ai putea sa incerci incarcatorul la alt telefon sau sa incerci sa incarci telefonul cu alt incarcator, asa vei vedea la care e problema. Sper sa gasesti problema.