| Pinguuuin01 a întrebat:

de curând mi-am cumpărat alt telefon, Huawei, şi am încercat să îmi scot un joc. Nu am putut, mi-a apărut că am memorie plină deşi am card de 2 GB. şi nu am decât 10 poze şi o piesă. Ce să fac să pot să descarc de pe internet? Fundăă.puppy dog eyes p.s. am obţiune cu MB si alea pentru internet instalate, deci nu veniţi cu idei gen : poate nu ai instalat internetul. chatterbox

4 răspunsuri:
| AdiSR a răspuns:

Poate le descarcă automat în memoria telefonului şi n-ai acolo destul spaţiu.

| Pinguuuin01 explică (pentru AdiSR):

Şi nu ştii cum să fac să se salveze in card? sau le pot scoate pe calculator, după care să le bag pe telefon prin cablu?happy

| AdiSR a răspuns (pentru Pinguuuin01):

Sorryhappy N.am idee

| Pinguuuin01 explică (pentru AdiSR):

Oo. mersi oricum.big grin