| PupDavid a întrebat:

de curand mi-am cumparat un telefon toughscreen cu procesor de 1000 Mh (1 Gh) ram 512, si android 4.0 ice cream sandwich si nu stiu ce jocuri ar merge pe el pentru ca eu zic ca nu e asa slab dar nici nu asa de bun, va rog sa imi ziceti ceva jocuri! DAU fundita,FUNDITA,FUNDULITZA, FUNDOAIE, FUNDA, CE VRETI VOI NUMA RASPUNDETIlaughing

Răspuns Câştigător
| TheLordOfCool a răspuns:

Pai...in primul rand, daca vrei jocuri platite moca, intra pe apkmania.co.
Ca jocuri ca lumea ti-as recomanda asphalt 5, asphalt 6, modern combat 2, modern combat 3, sky gamblers rise of glory, nfs shift, nfs hot pursuit, dead space, GT Racing, brothers in arms, frontline commando, doodle jump, subway surf, jetpack joyride, fifa 12, granny smith, minecraft pocket edition, nba jam, freeze, football kicks, temple run, pes 2012.
Sper ca ti-am fost de ajutor, funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| xBest a răspuns:

Pai depinde de model eu am galaxy s3 cu jelly been si imi merg toate jocurile mentionate de Lord mai sus perfect

| MaxKiller911 a răspuns:

Poti descarca de pe google paly eternity warriors 2 e gratis

| PupDavid explică (pentru TheLordOfCool):

Ms, dar toate jocurile mentionate de tine ar merge bine?