| Justmeale2345 a întrebat:

De curand mi-am luat un Samsung Galaxy A10 si am observat ca in timp ce vorbesc la telefon nu ma lasa sa imi folosesc datele mobile. Din ce cauza si cum pot sa remediez problema? Multumesc in avans!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Mea ma rog nu știu ce zic ăștia dar eu am un Samsung nou luat acum 3 ani pe care mereu sunt sunata când ma uit la filme rolling on the floor și nu se oprește deloc

| DarkGoblin a răspuns:

Salut. Funcția asta este prezenta la toate device-urile, nu o poti dezactiva. Insa, poti să folosești aplicații precum WhatsApp sau Messenger sa vorbesti si nu o sa ti se mai oprească datele mobile.

| Idk8274 a răspuns:

Nu poți, așa e la toate.

| Justmeale2345 explică (pentru Idk8274):

Dar stiu o persoana care are Samsung galaxy a50 si nu are probleme cu asta