| CossssssminaaGbb a întrebat:

De curand mi-am schimbat cartela si acum am telekom. pana acum puteam sa primesc / trimit SMS-uri. Ei bine, azi a incercat o prietena sa imi trimita mesaje si ei ii aparea ca au fost expediate, dar eu nu puteam sa le primesc :/. Prima data am crezut ca problema e de la ea, dar acum sunt convinsa ca e de la mine, pentru ca am incercat sa imi trimit si eu de pe alt numar pe numarul meu si tot degeaba. Intrebarea e : de la ce e si ce pot face sa primesc in continuare SMS-urile? Help me urgent. Multumesc :*

1 răspuns:
| RazvanFlorea1993 a răspuns:

Ai numarul centrului de mesaje gresit. Suna la 1234 si intra in legatura cu un angajat Telekom, ii spui ce firma de telefon ai si o sa iti dea numarul centrului de mesaje.