| dany179 a întrebat:

de curand miam cumparat o husa si o sticla de protectie de la un tip de pe tocmai.ro.
husa e un fake ieftin( deja sa si rupt) iar sticla de protectie e foarte groasa... si vad ca limiteaza touch-ul ( merge mai greu acum cand glisez)
intrebarea mea e, husa si sticla sa le las pe telefon? Husa trebuia sa fie din TPU dar e un cauciuc eftin... in caz ca scap telwfonul, e posibil sa se faca mai multe daune telwfonului decat daca nar avea alea pe el? Dau funda celui care imi explica pericolele accesoriilor contrafacute(fake-uri)

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Pericolele ar fi ca nu tin mult, dar mai rau nu prea au cum face. Clar e mai bine sa folosesti telefonul cu husa, fie ea si fake decat fara husa! Nu poate sa ii faca mai mult rau decat bine, e accesoriu de protectie.

1 răspuns:
| dany179 explică:

K, multumesc pentru ajutor!