| Alessia345 a întrebat:

De la un timp, telefonul meu, Samsung Galaxy J5 2015 dă nişte semnale de alarmă. Doar când am internetul pornit. Exemplu: Telefonul tău are memoria supraîncărcată null null şi va fi blocat în curs de o zi. Dar am 0 poze în galerie şi 1 joc. Minecraft Pocket Edition. Şi, adevărul e că, într-o zi chiar s-a blocat. Adică doar îl puteam închide şi deschide, că imaginea nu mai mergea, şi ceasul a rămas blocat. Deci, să îmi iau alt telefon? Oare Minecraft are ceva? L-am luat de pe APK. Deci, dacă trebuie telefonul schimbat, ce model ar trebui cumpărat?

Răspuns Câştigător
| RandomStudent a răspuns:

Da-i un reset telefonului.Si ai grija de unde descarci jocurile, ca s-ar putea sa aiba malware.Iti recomand sa descarci jocurile de pe mobogenie sau mob.org