| OllaM a întrebat:

Deci am sunat la *123# si spune ca am cost suplimentar 10.45 euro. Eu nu vorbesc la telefon numai cu bunica si tata, in rest numai pe skype. Si nici nu trimit mesaje. Cum am cost suplimentar atat de mare?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca folosesti skype pe mobil ala consuma net

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca au sunat in alte retele! Cere un desfasurator facandu-ti cont pe net la Vodafone si vezi cine-i de vina.

| denyemy a răspuns:

Vezi un desfasurator al costurilor.
Poate au vorbit bunica si tatal tau, poate ai servicii active care fac cost etc.

| AnaMariiiiiiiia a răspuns:

Folosesti skype, ala consuma mult euro.

| OllaM explică (pentru AnaMariiiiiiiia):

Cum sa consume skype-ul euro? Si verific daca am cost suplmentar in fiecare zi.
Ieri nu am avut. Si azi am avut? Cum sa se faca 11 euro de pe o zi pe alta