| Vlad_Bogdan_1996 a întrebat:

Deci nu stiu ce telefon sa aleg dintre Orange reyo si Orange rono. Amandoua au 5 inch si au cam aceleawi caracteristici. ziceti-mi voi pe care sal aleg si de ce si ziceti-mi cat costa poate si un link cu telul de vanzare dar nou nu la mana a doua. Raspunsul cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Http://www.orange.ro/reviews/orange-rono--11200#/specificatii
http://www.orange.ro/reviews/orange-reyo--10280#/specificatii
M-am uitat putin, si Rono este mai bun din punct de vedere al specificatiilor.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vezi tu pe la magazinele de telefonie si faci comparatie, preturile vin online.

| Ciobanu_Gabi_1990 a răspuns:

Mai bine iti iei un S3 la mana a doua.Bafta