| Pisicatttrgbg a întrebat:

dețin un A51 iar în seara asta când l-am pus la încărcat am oprit telefonul imi vibra si imi arata un triunghi galben cu un semn al exclamării care a dispărut după ce am deconectat încărcătorul, ce putea fi?

1 răspuns:
| HeeVTM a răspuns:

Sunt 2 posibilitati:
1-ori mufa usb-c este defecta facand mici scurturi in cablu.

2-ori incarcatoru s-a supraincalzit si da de 2 ori mai mult voltaj.

Sincer recomand sa iti iei alt incarcator de la Samsung original. ( daca ai incarcator chinezarie iti dai seama)