| TheCatInBlack a întrebat:

Detin un j5 2016 si aseara am avut o conversatie pe skype, pentru ca era noapte lumina nu era prea buna dar voiam sa activez blitzul de pe fata insa nu stiu cum. Deci intrebarea mea este: Cum activez blitzul din fata cand sunt pe skype?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU se poate, nici macar cu o aplicatie de flash frontal. Am incercat pe telefonul meu prima data ca sa vad exact daca pot sa iti raspund sau nu. Nici macar pe site-ul official al skype nu exista informatii ca s-ar introduce un update s-au ceva de genul pentru aceasta problema.

| cristimihailov a răspuns:

Nu are blitz in fata.

| octav005 a răspuns:

Poti aprinde lumina din camera. doar nu faci economie?