| Mariana123456789010 a întrebat:

Buna TPU din nou :* big grin!

Deci vreau o aplicatie care sa blocheze unele foldere
sa fiu mai explicita sa codific cum ar fi Facebook Massenger ( s-au cum dracu s-ar scrie ) adica sa fiu si mai explicita, sa trebuiasca sa pun un cos daca vreau sa intru in el, dar nu doar pentru el ( F. M ) ci si alte aplicatii :*!

Sper ca ati inteles ceva din harababura in care am scris!
Am un Samsung Galaxy s4, deci c-am pentru el as dori o aplicație! big grin

Dau Fundita pentru cine imi spune cel mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| DedeDede2000 a răspuns:

Buna eu ti-as recomanda app lock si eu il folosesc si il poti lua de pe magazin play se foloseste astfel il deschizi si iti apare o urma xa si cum ar fi amprenta ta si nu se deblocheaza doar dupa ce apesi unul din butoanele de volum ..........si poti probrama orii ce vrei u jocuri aplicati fisiere... e usor de folosit

2 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Fratemiu foloseste lock app.

| Ciprian996 a răspuns:

Buna. Pentru a bloca ce aplicatie vrei tu intra pe google play store si cauta. app lock. este gratuita, si in caz ca nu iti comvine aplicatia...ai mai multe pe langa "app lock". Si in caz ca vrei vreo aplicatie care costa bani iti pot da eu orice aplicatie vrei iti dau gratis nu e vrajeala daca te intereseaza poti lasa raspuns cu denumirea aplicatiei. Sper ca a fost. De ajutor raspunsul meu.