| Mariana123456789010 a întrebat:

Din nou eu și cu o alta problema despre Samsung Galaxy s4.

Deci, duceam mai multerior lucruri inoi mana și SG. După care l-am scăpat pe timent și a căzut cu ecranul dești era în husa el tot s-a spart în partea stângă sus. Camerele fata spate merg bine, și telefonul merge bine în afara ca arata puțin urat la aspect.

Am garanție la el.
Credeți ca garanția îl va putea repara?
Sa-l dus la reparat alt undeva?
Reparatia alt undeva i-ar anula garanția?
Sau
Are cineva numarul de telefon de la Auchan-ul din Baia Mare?

Sa menționez ca e de la Auchan din Baia Mare MM.

Fiți cât de serioși puteți va rog!

DAU f undița celui mai detaliat răspuns.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Garanţia NU acoperă defectele datorate "acţiunilor mecanice" ( căderilor, trântirilor, etc. )!
Deci, va TREBUI să plăteşti contravaloarea reparaţiei sad

Telefonul îl duci la un Service din lista menţionată pe Certificatul de Garanţie!

Toate cele bune.