| CatalinOrzan a întrebat:

Dintre urmatoarele telefoane pe care la il aleg: Telefon Mobil Allview P5 Quad Android 4.0 Black sau Telefon Mobil E-Boda Eruption V200 Dual SIM sau Telefon Mobil Gigabyte GSmart MAYA M1 v2 Dual SIM White sau Telefon Mobil Vonino Ego QS Dual-Sim Black. Va rog specificati de ce ati ales acel telefon. Multumesc aticipat. Dau funda! happy Scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
| TheRealDaniel a răspuns:

De ce telefoanele astea? Mai pune-ti niste bani deoparte si iti iei Galaxy S3

| CatalinOrzan explică (pentru TheRealDaniel):

Am uitat sa specific in intrebare ca nu vreau nici un Samsung!

| piratuu a răspuns:

Dintre telefoanele astea ti-as recomanda Allview. Dar mai bine iti iei un telefon Samsung.