| DutzaDiia a întrebat:

Buna,TPU. Doresc sa-mi cumpar un laptop (de preferat Lenovo, HP sau Asus) si vreau sa stiu ce sistem de operare este mai bun : Free DOS, Linux sau Windows 8/10. Il voi folosi in scopul creării unor documente,unor proiecte,pentru a ma uita la filme etc, deci nu mare lucru. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Chrisphoto a răspuns:

Eu Ti-asi recomanda, un Asus cu Windows 10. Am lucrat si eu cu un Asus de felul acesta si mi-a prins foarte bine. Succes in alegeri!

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Windowsul nu conteaza laughing
"de preferat Lenovo, HP sau Asus" Primul lucra la care te uiti la un laptop este marca? Specificatiile sunt importante!

| andreit05 a răspuns:

Asus - Windows 10

| Ted1 a răspuns:

Eu iti recomand un HP envy 14 cu Intel core i7 si windows 10.Il am de un an si se descurca perfect in toate.