| AlexaSiAtat3 a întrebat:

Dupa parerea voastra, care este cel mai bun telefon la ora actuala, sub 1250 de lei? Ca preferinta as vrea sa aiba camera mai mare de 5 MP, procesorul Android si cam atat.
Daca puteti sa imi dati si alte telefoane bune pe langa "telefonul cel mai cel" va multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Sincer ca specialist in telefoane, e cel mai bun, peste tot unde ma duc numai s2-uri sunt, e plin de ele, pentru ca sunt bune, si placute la design..si are si camera de 8mp..telefonul asta o fost cel mai bun si avea un pret de 3000 de lei, dar dupa 2 ani s-a ieftinit pretul, si au iesit telefoane mai perfomante!
deci eu cred ca merita acest telefon mai multi bani! si eu am acest telefon si este foarte bun. sper sa nu alegi Lg, Allview, alcatel..etc.
niste firme recomandate:Samsung, Htc, Apple, Sony xperia..si cam atat.
dar iti zic sa alegi s2 e foarte bun. funda?

4 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 \ 3 sunt "foarte bune"
ZTE Grand X este bun. Pe linga faptul ca are camera de 5 mp, ecran qHD 4.3" si memorie ram de 512 mb,
are procesor dual nVIDIA tegra 2, si + la atit este foarte ieftin.

| LaYeR a răspuns:

Procesor Android nu exista, poate sistem de operare Android

| aramitzz a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E2SXKBBBM/

eu il folosesc din ianuarie si merge la fel de bine, nu poti cere mai multe de la un telefon. Nu se incalzeste!

| horia2012 a răspuns:

Daca vrei numai atat, probabil iti place mai mult sa fotografiezi si filmezi. Iti recomand 3 modele:
http://www.emag.ro/......E646NBBBM/
si
http://www.emag.ro/......EJBVNBBBM/
si
http://www.emag.ro/......EBTZKBBBM/
dar as merge pe unul din primele 2. Alegerea e a ta.