| suntdestept a întrebat:

Dupa parerea voastra voi ce ati alege?
Samsung Galaxy Trend Lite S7390 Black sau Allview A5 Quad, si de ce?
Care e mai performant si care m-ar tine mai mult, sa nu se oboseasca touch-ul sau alte probleme?
Dau funda mareee!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview A5 Quad, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6018&idPhone2=5841

Toate cele bune.

| RaulGeorge798 a răspuns:

Salut,uite o idee NU paria intotdeauna pe MARCA, gen daca nu este Samsung, iphone, Nokia, nu e bun.ALLVIEW e o marca destul de buna cu niste preturi ok.Eu as zice sa alegi A5 QUAD procesor mai bun, ecran putin mai mare, RAM la fel, si inca ceva camera aia de 5mpx face poze destul de OK.ALLVIEW este o firma brasoveana, Apropo daca ar fi asa de "PROASTA"cum zic unii, ar da faliment si nu ar mai existahappy.TE SFATUIESC SA INCERCI ALLVIEW o sa fii multumit de A5 QUAD, e un telefon OK.Toate cele bune.winking