| Alle15 a întrebat:

BUNA TPU,ESTE URGENT,AM NEVOIE DE UN RASPUNS RAPID,SI CAT SE POATE DE BUN.
Am instalat Call Blocker si am vrut sa resping apelurile private, si am intrat in Private Space din meniul programului, si din neatentie am omis etapele pe acolo si m-am trezit ca-mi apare pachetul premium din acest meniu si am primit mesaj de la 1235 ca au primit comanda mea si totalul este de 1, 45 euro parca,am sters mesajul de frica,m-am speriat. Vreau sa stiu daca este lunar,adica daca e vreo sansa sa numai platesc si luna viitoare. L-am dezinstalat programul si nu vreau sa mai platesc, luna asta asta e, am abonament si imi ia 1 euro, dar vreau sa stiu 100% ca luna viitoare numai patesc la fel. Ar putea sa ma ajute cineva cu un raspuns concret? ofer FUNDA + VOT, VA ROG DIN SUFLET SA MA AJUTATI.

Răspuns Câştigător
| maddoximilian a răspuns:

Te ajut eu, ai facut doar greseala de a trimite sms din neatentie si greseala asta o poti face si altadata, este simplu trebuia sa il lasi daca tot ai platit o luna nu o sa iti mai ceara 1 euro si ceva luna urmatoare, il poti instala din nou si lasa l asa si citeste cand este ceva si eu il am si e ok, oricum nu are cine sa ma sune cu nr privat, o data mi s-a intamplat si injura una spre uimirea mealaughing. deci stai linistita si instaleaza l inapoi.

| Alle15 explică (pentru maddoximilian):

Si deci nu o sa mai imi ceara si luna viitoare euro nu? Atunci e bine. Il folosesc luna asta daca tot am platit 1 euro si ceva si luna viitoare il bag pe celalalt care mi l-ai dat tu. Multumesc frumos, deci sunt frt speriata, am crezut ca este lunar, si daca l-am luat de pe google play eram 100% sigura ca nu e sansa sa sun undeva sa anulez pachetul.

| maddoximilian a răspuns (pentru Alle15):

Da sigur nu iti cere din nou.in schimb o sa iti spuna ca ti s-a consumat abonamentul pe o luna si daca vrei sa il ai din nou dar nu iti ia automat sunt foarte sigur

6 răspunsuri:
| maddoximilian a răspuns:

Apropo iti recomand Calls Blacklist este simplu si free eu p asta il am acuma sunt multumit are un icon tip scut cu un telefon pe rosu interzis. este f simplu de folosit dar poti incerca din nou ala

| Alle15 explică (pentru maddoximilian):

O sa-l incerc si pe asta. Hai pe privat ca vreau sa te mai intreb ceva. Ms pentru raspuns.

| maddoximilian a răspuns:

Imi spune ca am statusul de junior si nu imi permite sa iti trimit mesaj, edistonxpic este id-ul meu daca te ajuta asta big grin

| maddoximilian a răspuns (pentru maddoximilian):

Sau imi poti lasa adresa ta fb/yahoo la mesaj privat big grin si te adaug te pup