| Visatoarea123 a întrebat:

Eu am acum ca telefon mobil un HTC desire 200. E vechi,prost, incet....dec imi trebuie unul nou.Problema e ca nu stiu care telefon mi ar placea..Deci..sunt fata, as vrea unul delicat, subtire dar si rezistent....Deci pe cae sa l aleg? Funda si vot!

3 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

Eu am HTC Desire 500 si imi place la nebunie. Il am de un an si jumatete si este super. A luat o gramada de apa si cazaturi, dar e ca nou. are functiile lui S3 si chiar ti-l recomand. Funda?

| Smiley98 a răspuns:

Dupa parerea mea, ar merita Samsung Galaxy A3 sau A5, nici nu sunt scumpe si au si ce le trebuiewinking

| leyla25 a răspuns:

Depinde...daca nu te deranjeaza pretul ai putea sa iti cumperi NOT 3.
Este asa cum il descrii: subtire, delicat, este telefonul ideal!
Costa in jur de 20 de milioane!
Sper ca te-am ajutat!