| AsdfghjkI32 a întrebat:

eu am prestigio duo 3400 si firma respectiva nu este atat de cunoscuta, de aceea niciodata nu gasesc o husa potrivita pentru telefonul meu
intrebarea e: ce telefon stiti care sa aiba aceeasi forma cu telefonul meu? dau funda, pupici, multumesc anticipaat (scuzati categoria, e cea mai populata si e urgent)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, chiar e o firma necunoscut happy. Eu am o tableta Prestigio Multireader. Mi se pare cea mai draguta si serioasa firma de Gadget-uri cu ecran tactil. Eu am husa...am o tableta micuta. Nu este asa de greu de gasit o husa. Daca ai imprimita ti-as da o idee. Daca nu te supara, bineinteles happy. Du-te la Fotografii la Google, si daca ai imprimanta, printeaza o poza cu husa si du-o la un magazin de specialitate. Sper ca te-am ajutat.