| aalonegirlabcdefghijklmnopqrstuvwxyz a întrebat:

Eu am un telefon Lenovo p780 și azi l-am scăpat pe hol jos și ecranul s-a spart lângă butoanele cu meniuri și de atunci ele nu mai funcționează!

Răspuns Câştigător
| AKH404 a răspuns:

Descarca ti o aplicatie de softkey, sa ti apara butoanele capacitive pe ecran.

6 răspunsuri:
| aj3k16lm a răspuns:

Și care e întrebarea? straight face

| Razvan681 a răspuns:

Du-te să-l repari. Altceva nu ai ce face.

| MasterFlo a răspuns:

Din câte știu nu mai poate fi reparat a pățit un prieten, du-te la un,, loc,, unde se repara telefoane și vezi, dar eu tot nu cred că va merge...

| MasterFlo a răspuns (pentru aalonegirlabcdefghijklmnopqrstuvwxyz):

A pățit un prieten cu un telefon și nu a mai mers a costat mult să se repara... Dar din cate știu pe acel model de Lenovo nu cred că va merge reparat și daca da va costa ceva, dar daca dacă s-a stricat un buton (butonul care e conectat la butonul pe care apeși tu-stiu că sună ciudat happy. ) Va fi sulf de reparat.