| XtzRaulXtz a întrebat:

Exista o aplicatie pentru a personaliza modul de deblocare a telefonului? De exemplu daca vreau sa imi deblochez Androidul ca si cum se deblocheaza un iPhone,sistemul acela la care nu trebuie sa apesi "OK", doar introduci numarul cerut de cifre. FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Hi Locker. Dar descarca versiunea premium de pe android-1.com. Inainte de asta, verifica sa fie activa permisiunea de instalare a aplicatiilor din surse necunoscute. Gasesti in Setari / Securitate.

Pe magazin play gasesti aplicatia gratis pentru download, dar daca vrei mai multe facilitati platesti. Dar eu ti-am recomandat site de unde descarci aplicatia full premium fara sa platesti.

2 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Există o mulțime de astfel de aplicații. Doar scrie pe Google Play „lock screen" şi alege una din sutele de opțiuni. Poți căuta şi „iPhone lock screen".

| TheRealFantasy a răspuns:

Daca nu gasesti pe Hi Locker incearca Go Locker, l-am folosit de pe Android 2.3 si inca e buna aplicatia laughing

Poti sa gasesti si random ***-uri d-astea recente, os8 sau stiu si eu, dar sunt multe care au reclame si consuma pe fundal MULT, mai bine te bazezi pe aplicatii folosite de cat mai multi useri, nu d-astea anonime.