| Alex_Baciu_1990 a întrebat:

Buna TPU... ideea pentru care va cer ajutor este ca am un telefon Allview P2 Alldro cu Android 2.3 si unele jocuri (Subway Surfers, Temple Run 1 si 2, Minion Rush) cand se instaleaza imi spune: Aplicatia nu a fost instalata! sad
Si unele jocuri care se pot instala imi merg cu slow motion!
De ce?
Ce trebuie sa fac?
Help pls dau funda happy

6 răspunsuri:
| Andrei1099 a răspuns:

Telefonul e prea slab dvpv tehnic si nu le poate rula cum trebuie si decat sa se blocheze in timpul aplicatie mai bine nu o instaleaza.

| CalinBerindean a răspuns:

Trebuie sa faci upload la versiunea ta de android.

| gicoz a răspuns:

Trebuie sa verifici daca versiunea Android 2.3 e compatibila cu aceste aplicatii. Cele cu SlowMotion sunt pentru ca ai memorie putina sau sunt deschise mai multe aplicatii deodata.Multumesc

| Alex_Baciu_1990 explică (pentru gicoz):

Pai eu am downloadat jocuri numai pentru android 2.3winking

| Alex_Baciu_1990 explică (pentru gicoz):

Pai eu am numai jocuri specifice pentru android 2.3!