| Andreea19901 a întrebat:

Ieri am cumparat de la cineva de pe OLX un telefon secound hand, mai exact un Samsung Galaxy s9, problema e ca mie mi se pare ca ecranul nu are aceleasi culori ca si vechiul meu telefon care s-a spart(tot un s9) si as vrea sa stiu cum pot afla daca a fost schimbat display-ul telefonului. Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti afla!
Cand cumperi marfa folosita dupa olx iti iei riscul de a primii orice.

| darrio2007 a răspuns:

Numai daca intrebi vanzatorul. Daca vrea sa iti spuna. Ăsta este riscul cand cumperi de pe OLX. Nu am cumparat si nici nu am sa cumpar niciodata de acolo.