| 4n0NlmUs a întrebat:

Buna TPU.

Ieri, am umblat ceva pe la build.prop la setarile telefonului, astazi la scoala, un prieten mi-a trimis o aplicatie, dupa care l-am sters, si am vazut ca mi-a disparut MCtongueE de pe telefon, credeam ca SD-Card-ul s-a dezactivat, asa ca am vrut sa il repornesc. Am stins telefonul, si cand sa il mai repornesc, bum. Porneste, apare logo-ul de "Orange" si apoi ramane asa. Cine imi da solutia primul, ii dau funda.

Multumesc

1 răspuns:
| MarkRO a răspuns:

Daca ai Samsung, scoate-i bateria, dupa apasa pe tasta "Acasa" volum "Sus" si "Deblocare ecran", dupa iti apare un robotel Android, folosind tastele de volum, dai la Factory Reset, si Yes. Dupa apasa Reboot System Now si e ca si nou (telefonul)