| ladyinred_5679 a întrebat:

Buna TPU ieri mi-am luat Samsung galaxy S3 si nu am net pe el, vreau sa descarc jocuri de pe play store si am cont pentru ca mai am o tableta, pot sa folosesc contul de pe tableta pe telefon?

Răspuns Câştigător
| ufromupps a răspuns:

Da poti folosi.
Daca ai acces WiFi toate jocurile si applicatiile, pe care le ai pe tableta, vor fii automat descarcate si pe telefonul mobil. happy

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Poti folosi contul de gmail cumulativ cu multe dispozitive, doar cand il instalezi de pe pc o sa-ti ceara locul unde sa-l instalezi (tableta/telefon) si o sa mearga.