| anonim_4396 a întrebat:

Ieri mi-am luat un nou telefon Samsung a41 și as vrea sa știu de la cei care poate au un a41 dacă e rezistent la apa? Nu știu ce sa zis pentru ca am cautat pe eMAG și nu am găsit nimic

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Amuzant! Nu este rezistent la apă.

| sierra1 a răspuns:

Pe scurt: nu e. fără normă ip, rezistă eventual la apa din palma transpirată

| anonimg a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a41-10138.php
Nu rezista la apa; nici la ploaie, si nici la praf. Sunt ceva mai scumpe telefoanele cu protectie la apa si praf.

| cfrtobias a răspuns (pentru anonimg):

Si eu aici m-am uitat si pe google, da aici unii zic ca ar avea https://www.androidro.ro/......stent-apa/ da poate doar ecran e rezistent la stropi de apa

| anonimg a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu stiu daca exista protectie la apa si praf la un telefon medium range.

| cfrtobias a răspuns:

Https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a41-10138.php cred ca nu e, la telefonul meu tot pe site-ul asta apare ca e