| Anne0510 a întrebat:

Buna TPU :*. Ieri mi-am spart noul telefon. este un S3 ( nu am spart display-ul, doar ecranul ). L-am luat de pe online-tel ( http://www.online-tel.ro/ ) si am garantie la el in toate centrele de Samsung. Intrebarile mele sunt :
1. Merge sa-mi schimbe ecranul pe garantie?
2. Daca nu merge pe garantie. pot sa mi-l schimb la un service pentru telefoane?
3. Daca trebuie sa mi-l schimb la un service de telefoane. cam cat ma costa? :)
Multumesc. Dau funda :3!

1 răspuns:
| BiancaC23 a răspuns:

Ar trebui sa se bage in garantie si ecranul, deoarece face parte din telefon smug Daca nu merge cu garantia, la un service c-am costa in jur de 150-250 de lei, depinde si cat de spart este. Sper ca te-am ajutat! Funda!? :3