| anonim_4396 a întrebat:

Imi incarc telefonul (Samsung) cu un cablu USB si nu stiu de ce se incarca pana la 60%.De ce? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi o problemă cu acumulatorul, ori este defect încărcătorul/cablul...

Trebuie să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inchide toate aplicatiile care ruleaza. Dezactivaza conexiunea de date, bluetooth, wifi, hotspot, daydream. Incearca sa-l incarci si inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu merge sad

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Samsungurile in general daca le incarci la un pc prin USB nu se incarca complet, tableta mea Samsung se incarca pana la 80-90 % prin USB happy