| anonim_4396 a întrebat:

Imi incarc telefonul (Samsung) cu un cablu USB si nu stiu de ce se incarca pana la 60%.De ce? Ce sa fac?(Nu il incarc cu pc-ul)

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate fi o problemă cu acumulatorul, ori este defect încărcătorul/cablul...

Trebuie să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare!

Toate cele bune.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu il mai incarca la USB, toate Samsungurile cand le incarci la USB nu se incarca complet happy

| Gabii998 a răspuns:

Pai incearca sa il descarci de tot (pana ce se inchide singur) si apoi incarca-l normal, sper sa te ajute big grin