| BeatriceMaria98 a întrebat:

imi poate recomanda cineva un Samsung Galaxy cu camera profesionala ( ma refer la super buna camera ) si sa iasa pozele super frumoase.

Răspuns Câştigător
| alexalx1234 a răspuns:

Pai cea mai buna camera pe care o gasesti pe un telefon, este camera de pe Sony xperia z5 ce are o rezolutie a camerei de 27 MP si rezolutia video e de 4k. Dar daca vrei neaparat un Samsung Galaxy, iti recomand un S6 EDGE CU rezolutia camerei de 16 MP si cu cu o rezolutie video ce incepe la HD(720p) la 120fps si ajunge pana la 4k(2160p) la 30fps.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S8, nu? S7... Cam astea.

| Shimozukushiki a răspuns:

Nu există telefoane cu cameră profesională laughing
Dacă vrei „cameră profesională", i-ați aparat „profesional"
Știu că parcă era un telefon special, S4 Active, sau ceva de genul

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

A da, S6 edge are un unghi de captura de la 90 pana la 120 de grade.

| Jora_Alexandruemilian_1990 a răspuns:

Scuze, am făcut o mică greșeală. Cel mai bun telefon cu camera profesională este Huawei P10 ce are doua camere: una de 20 și una de 12, ambele sunt folosite pe spate( sunt ambele conectate și fac in același timp aceeași poza, asta îți oferă o rezoluție de 32 MP)