| Simonasimona1992 a întrebat:

Buna, TPU!
Imi poate recomanda cineva un telefon/ marca care sa fie rezistent la praf, conditii de lucru mai grele?
As vrea sa ii cumpar unul tatalui meu care lucreaza in santier.El nu pastreaza deloc telefoanele. Mentionez ca as dori sa aiba si un meniu destul de simplu, si sa nu coste prea mult. Nu are tatal meu rabdare cu device-urile prea performante laughing Stiti si voi cum e cu tatii...
Ce are el nevoie este sa poata vorbi, sa tina bateria cat mai mult incarcata si eventual o camera decenta. Merci!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Uite aici. Destul de ieftine si rezistente.
https://www.ihunt.ro/......ente-ihunt

| Crackman a răspuns:

Era un Samsung heavy duty special pentru munca... este mare cat o caramida si foarte gros.

| Nevroza a răspuns:

Https://m.emag.ro/telefon-mobil-cat-b30-negru-95506/pd/D5Z0WMBBM/

Daca il scapi jos, provoaca cutremur. Este rezistent. Bafta!

| TheTrooper1 a răspuns:

Https://www.ihunt.ro/doogees60negru

Lasă Nokia 3310 mult în urmă:))

| Anonimul699 a răspuns:

Telefoanele KAT