| Doyouloveme44 a întrebat:

Bună TPU.Îmi pot vedea apelurile sau mesajele angajaţii de la Orange? Că de acolo am cartela

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă vreunul are curozitatea să o facă și are acces (și unii chiar au acces la ce nu te aștepți), clar că da

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| PainTech a răspuns:

Teoretic ar putea avea un istoric cu numerele apelate dar un angajat nu ar avea acces la datele astea decât în circumstanțe speciale.

| Denisa0954 a răspuns:

Dacă nu ai abonament la ei nu pot vedea nimic. Iar daca ai abonament pot vedea doar numerele la care ai apelat sau care te au apelat, dar asta o vor face doar la cererea ta

| AlexElektro1987 a răspuns:

De ce conteaza? Da, ei pot vedea ce numere ai apelat si ce numere te-au apelat si au inclusiv si convorbirile telefonice inregistrate, mesajele nu stiu daca le pot vedea dar cred ca si pe alea le au inregistrate, adica stiu daca cineva ti-a dat tie sau tu ai dat cuiva mesaj.

| Elelei a răspuns:

Din experienta proprie stiu ca pot vedea totul. Numere, apeluri, continut. Totul este inregistrat si arhivat. Ca nu spun pentru ca nu au voie, e altceva. Dar in conditii speciale poti obtine ce te intereseaza.

| Elelei a răspuns (pentru Elelei):

Apropo, si pe abonament, si pe prepay!

| SuntTrisSta a răspuns:

Se poate dar numai daca depui tu o cerere, si cu acordul tau.