| anonim_4396 a întrebat:

Imi poti spune si mie te rog, care sunt cele mai bune smartpon-uri? In principal as vrea sa stiu cat tine bateria, cat de tare suna si cat de buna este camera photo. Bineinteles ca telefonul nu va face pozele ca un aparat photo, dar nu vreau ca fotografiile sa iasa incetosate sau sterse. De asemenea, vreau sa raspunda si repede la comenzi. Daca poti, spune-mi te rog si care sunt telefoanele cu cel mai bun procesor. Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! iti voi raspunde pe scurt. ti-as recomanda Samsung galaxy s 6 care apare intr o saptamana. are camera de 20 mp raspunde f bine la comezi. 2. allwiew x2 soul ar mai fi o alegere buna. este cel mai frumos si cel mai elegant telefon( cel mai subtire din lume) camera 13 mp raspunde bine la comenzi are octa core etc... e f.bun. dintre aceste doua eu ti as recomanda. daca vrei design(cel mai subtire din lume), frumusete, elleganta si putere de procesare maxima alege allwiew x2 soul! daca vrei ceva fin, de lux, cu o interfata tare alege Samsung s6. ei nu am raspuns chiar asa de pe scurt... BAFTA! funda?

| Brotacelul a răspuns:

HTC M8 si Iphone 6 sunt varf de gama actualmente.

| denys2000 a răspuns:

Iphone si Samsung printre ultimile modele si HTC one M8 si LG g2 sau G3.

| Dalyutzaa a răspuns:

In general foarte multe persoane cumpara telefoane Samsung, Allview si Iphone. daca vrei sa faca bine pozele trebuie sa aiba minim 8 MP:Samsung S3, S4, S5, Allview p6 life, v1 viper E, x1 soul, x2 soul etc.Depinde si de cum iti plac si cat vrei sa coste. Funda :*

| BluEwoOoWw a răspuns:

Smartpon? laughing) poate Smartphone. asta depinde de bugetul tau in general telefoanele mai scumpe sunt si mai bune... exceptii pentru iphone laughing cauta review pe net si o sa vezi detaliat de ex cauta pe yt mobilissimo si o sa gasesti video cu review-uri la o gama larga de telefoane