| NinaaAlee a întrebat:

TPU! Imi puteti face un top al celor mai bune telefoane pana in momentul asta? Vreau sa imi cumpar un telefon nou si vreau sa isi merite bani, sa fie bun. etc
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC One si restul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei un lucru bun si de calitate, eu iti recomand telefoanele Samsung ( oricare ar fi ele ). Eu de patru ani numai telefoane Samsung folosesc. Sunt multumit in materie calitate / pret.

| gabytzzu1pm a răspuns:

Ti-as recomanda un LENOVO A850 cu procesor Quad-Core 1. 3Ghz, 1GB RAM si camera de 5MPx:
http://www.pretulmini.com/......an-5.5inch
sau un HUAWEI HONOR 3C cu procesor Quad-Core 1. 3GHz, 2GB RAM si camera de 8MPx:
http://www.pretulmini.com/......-rom-8-0mp
Ambele modele sunt foarte ieftine pentru performantele pe care le au + ca sunt produse de firme consacrate... Toata lumea a auzit laptopurile Lenovo sau de telefoanele Huawei.
*Produsele beneficiaza de Garantie 12 Luni.

| comy5 a răspuns:

Pai depinde Samsung s4, LG flex, HTC one, LG optimus g, Samsung galaxy s5 daca ai bani

| AlexL28 a răspuns (pentru comy5):

De Lg G2 nu ai auzit?

| NinaaAlee explică (pentru comy5):

Sunt prinsa intre HTC One si Samsung Galaxy S3. Nu stiu ce sa aleg sad...