| Andrei_Berdei_1980 a întrebat:

Buna TPU... Imi puteti spune si mie care sunt dezavantajele unui iphone 4s cdma in Romania..cu exceptia celei de a nu putea fii folosit va telefon...

3 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

E o bucata de sticla cu niste piese in el, nu il poti folosi la nimic. Probabil te poti conecta la net prin wifi, dar ce rost sa arunci bani doar pentru atat.

| catalin29 a răspuns:

Nu poti face poze, mai nimic. Ca oglinda cand vrei sa iti faci freza ii idealwinking dar totusi cam scump pentru o oglinda... iphone 5 are si ceas big grin

| Andrei_Berdei_1980 explică (pentru catalin29):

De ce nu pot face poze? si altele nu inteleg?