| AdZi a întrebat:

Imi puteti spune si mie cateva smartphone-uri cu preturi pana in 450 lei la abonament al caror camera sa fie de peste 5 MP
Dau

6 răspunsuri:
| Papushika_Siminika_1976 a răspuns:

Samsung Galaxy S plus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung galaxy fit

| Dimeth0988 a răspuns:

Vodafone smart chat, nu costa decat 1 milion cu un abonament; am calculat si am vzt k pretul lui era 960 RON. Sper ca te-am ajutat :*

| NoNameW a răspuns:

Am un iphone 3g daca esti interesat il vand cu 4 mil arata 8/10 functioneaza 9/10 daca esti interesat adauga-ma pe fb ALIN CRISTIAN WANG sau pe mess wang_alinwinking pentru mai multe detalii

| NoNameW a răspuns:

Am un iphone 3g 400 lei daca te intereseaza id:wang_alin
fb:alin cristian wang

| TestPetrut a răspuns:

Samsung galaxy w
Sasmung galaxy ace 2
Samsung galaxy s advance
Lg optimus l7
Lg optimus l5