| InnaHug a întrebat:

imi puteti spune si mie ce parere aveti despre telefonul Samsung galaxy S 3?

Răspuns Câştigător
| IoanaDaiana05 a răspuns:

:X Nu l-as inlocui cu niciunul altul! Nu stiam ce sa aleg, trebuia sa aleg intre S3 si iPhone5 si n-ai idee cat ma bucur ca am ales S3! Este GENIAL, pur si simplu: design, performanta, tot, tot, tot! L-am luat pe al meu de pe xphones4all, pretul foarte bun!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acest model de telefon este unul foarte PERFORMANT - vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

Dacă vrei să-l cumperi, ţi-l RECOMAND cu încredere!

Toate cele bune.

| secretsisecret a răspuns:

Performant, aspect superb, elegant, destept si sa nu uitam Like a boss

| Myyy3 a răspuns:

Sa dea dumnezeu sa ai un asa telefon! e perfect din toate punctele de vedere.costa doar 2400 leilaughing.Are android.bft!

| WhatDăFack a răspuns:

Îmi place mult aspectul lui, şi e genial.big grin

| johnnyMe a răspuns:

Eu am avut de ales intre Iphone 5 si S3 si sunt foarte bucuros ca am ales s3!winking

| maryws11 a răspuns:

Un telefon foarte elegant (ti se potriveste foarte bine) si performant in acelasi timp.

| RoxanaCriss a răspuns:

Buna. Este un telefon super performant, elegant, camera are 3264 x 2448 pixels si pe fata si pe spate, memorie intrn de 16GB, rezolutie ecran 1280x720 pixels si multe altle. Costa aproximativ 250euro laughing dar merita happy