| EclipseXXX a întrebat:

Buna TPU imi puteyi spune cum pot afla care e numarul meu de telefon?
Funda.

Răspuns Câştigător
| Amalia2003 a răspuns:

Pai suni opersoana de langa tine si ii spui sa nu raspunda la telefob, apoiu ii va aparea un apel pierdut de la tine si se va uita la numarul de telefon... iar tu til notezi in agenda.

6 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Dai bip pe alt mobil
sau daca esti pe Orange *100 diez si acolo urmezi instructiunile

| mijlsach a răspuns:

Formezi alt numar si astfel il fei afla. daca nu.du-te la Vodafone sau la alt centru specific cartelei..sau daca mai ai cutia..iti scrie acolo

| EclipseXXX explică:

Da sunt pe Orange, dar trebuie sa scriu *100 deoarece nu mi-a mers.

| SkRilleXAim a răspuns:

Suna la 222 si urmeaza instructiunile

| SkRilleXAim a răspuns:

Suna la 222 si urmeaza instructiunile

| Amalia2003 a răspuns:

Pai suna pe o persoana de langa tine si spune-i sa nu raspunda. Apoi acea persoana are un apel pierdut de la numarul tau de telefon si de la ea iti vezi numarul de telefon si ti-l notezi in agenda...