| lauraroxi a întrebat:

Îmi spuneţi şi mie nişte telefoane care sa aibă Touchscreen si tastatura QWERTY? Înafara de Samsung Galaxy Chat!

10 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cauta pe eMAG si in stanga faci filtrarile!

| ReusxD a răspuns:

Samsung Galaxy (S1, S2, S3, S4) sau Nokie Asha cu qwerty.

| stroedaniel13 a răspuns:

Mai este si acest Nokia: http://bit.ly/14r8LoH Ce parere ai?

| lauraroxi explică (pentru stroedaniel13):

Ceea ce nu imi place este design-ul, in rest ar fi minunat!

| Elly213 a răspuns:

Http://www.cel.ro/......o-white-l/

Este foarte bun telefonul si nu e scump.Merge bine. :) Il am de aproape un an si sunt multumita.

PS:Daca ai timp liber arunca o privire
http://pasesteinviatacustil.blogspot.ro/

| IulianDornianu61 a răspuns:

Eu iti recomand Nokia E6
Touchscreen si tastatura FIZICA qwerty, camera de 8 megapixeli etc.

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Galaxy chat e facut dupa Motorola fire
galaxy y pro. Nokia e6 da e scump cam 10 mil Motorola flip out HTC cha cha

| artagonlord a răspuns:

Intra pe site la Samsung

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

Samsung Galaxy Y Pro, e mult mai bun decat Chat, are camera mai mare, doar memoria interna mai mica, si e la un pret mic :3.