| Ciubotaru_Ciprian_1999 a întrebat:

Imi tot apare încontinuu pe Facebook pe telefon reclame de la pagini pe care nu le urmăresc, postari sugerate. Exista ceva setari sa le inchid? Sau va apar si vouă la fel...

3 răspunsuri:
| Neagug27 a răspuns:

Salut! Instaleaza Adblock, pe mine m-a ajutat si blocheaza toate reclamele de pe internet. Bine, daca vrei sa vezi un film pe net, nu face mereu fata, acolo sunt mai mult reclame decat filme, dar la Facebook, Youtube, orice site face fata cu brio!
Succes