| anndrada98 a întrebat:

in luna Mai vreau sa imi cumpar un Iphone 4s 16GB white. Am gasit pe price.ro la tellGSM.ro un pret bun ( 1500 lei ) este un site de incredere? sincer nu as vrea sa am probleme cu telefonul pentru ca totusi e un pret mare. Daca stiti si alte siteuri de incredere dar sa nu depaseasca 1500 lei, v-as ruga sa mi le scrieti.
Funda happy

Răspuns Câştigător
| AquaBlue97 a răspuns:

Nu este un site foarte cunoscut, deci iti spun sa fi prodent deoarece nu toti sunt oameni in adevartul sens al cuvantului

4 răspunsuri:
| slenderica a răspuns:

S-au vandut 5-uri pe la 13 milioane. de ce ai da 15 pe un 4s?

| anndrada98 explică (pentru slenderica):

E cel mai mic pret pe care l-am gasit happy

| luullaloveiloveyoupup a răspuns:

Nu este pentru am cumparat un telefon de acolo si era cu1100lei dar mau taxat cu 2100!