| DyutzaWOW a întrebat:

In mai putin de 2 luni imi expira primul an de whatsapp. Si am auzit ca daca reinstalezi aplicatia nu mai trebuie sa platesti. E adevarat? Funda celui mai explicit raspuns! :*

Răspuns Câştigător
| Clantza a răspuns:

Da, aia cu plata dupa un an este vrajeala, nu ti se intrerupe nimic daca nu platesti. De asemenea, daca reinstalezi aplicatia pe (!) o imagine noua de OS, adica sa-ti reinstalezi sistemul de operare pe telefon, acel "1 an" se va reseta. Dar n-ai de ce, nu se intampla nimic daca treci de 1 anwinking Eu il am de mai mult de 1 an si merge deci...da laughing